Tjetër njeri i medias në Kosovë i është bashkuar politikës. Fjala është për moderatorin e lajmeve Resul Sinani, i cili ka lënë televizionin publik RTK-në, për t

 • Resul Sinani për "Opoja.Net-in" - Fakte Personalitete ...
 • Më në fund e zbulon vetë Resul Sinani, ja pse e lash RTK ...
 • Miremengjesi Kosove - Drejtperdrejt Leart Hoxha (02.08.2017)
 • RTK BLU – Wikipedia
 • Resul Sinani-Biografia - Info zur Person mit Bilder, News ...
 • Resul Sinani për "Opoja.Net-in" - Fakte Personalitete ...

  Resul Sinani për "Opoja.Net-in" ... dhe je pasqyrë e të nje shteti.” thotë për portalin tonë informative "Opoja.Net” spikeri ynë i njohur i RTK z.Resul Sinani, sugari i këtij televizioni dhe simpatik i cili kur mungon në lajme ai dhe Mustafë Mucaj, duket sikur s pat lajme në RTK ose nuk pat rrymë në Kosovë. ... E konfirmon Ramush Haradinaj, Resul Sinani i bashkohet AAK-së. Ish-gazetari i RTK’së dhe ish-anëtari i Nsimës, Resul Sinani, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, shkruan Gazeta Expre…

  Dorëzohet Resul Sinani, heq dorë komplet nga politika | TV ...

  Resul Sinani i cilëve viteve të fundit është angazhuar edhe në politikë, fillimisht si anëtar i Nismës, e në zgjedhjet e fundit si kandidat për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka vendosur që përfundimisht të largohet nga politika njofton Televizioni Opoja. Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një statusi në rrjetin … Mem Memi is on Facebook. Join Facebook to connect with Mem Memi and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.

  Më në fund e zbulon vetë Resul Sinani, ja pse e lash RTK ...

  Kur integrohesh në parti është më mirë të shkohet në parti më të vogla sepse aty të jepet hapësira më e madhe, thotë në intervistë ish gazetari, moderatori dhe redaktori i lajmeve Resul Sinani, tanimë anëtar i ‘Nismës Social- demokrate’. Ai theksoi se dalja e tij nga RTK-ja erdhi si rezultat i kushteve të këqija […] Mes tjerash ai u bë pjes e një loje ku duhet të njihte vetëm përmes formave trupore ish koleget, prezantueset dhe koleget e tanishme politikanet. Ai ka befasuar në këtë

  Resul Sinani tërhiqet krejt nga politika - Periskopi

  Resul Sinani i cilëve viteve të fundit është angazhuar edhe në politikë, fillimisht si anëtar i Nismës, e në zgjedhjet e fundit si kandidat për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka vendosur që përfundimisht të largohet nga politika. Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ku […] Fehmi Gashi është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Fehmi Gashi dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur.

  Resul Sinani | Facebook

  Resul Sinani is on Facebook. Join Facebook to connect with Resul Sinani and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Resul Sinani e ka një propozim për Donald Trump (Foto) ... moderatori i lajmeve në RTK, Resul Sinani, e ka marrur me sportivitet fitoren e kontraversit. Duke ditur që Trump, merret shumë me spektaklet e bukurisë ku ka pasur në dorë disa prej bukurosheve të njohura, Resuli me shaka ka propozuar që të shqyrtohet mundësia që ish Miss ... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë… Takimi i rradhës LDK-VV mbahet nesër, ja cka do të diskutohet. Takimi i rradhës mes grupeve punuese të VV-së dhe DK-së do të jetë të ënjtën nga ora 15:00.

  Miremengjesi Kosove - Drejtperdrejt Leart Hoxha (02.08.2017)

  This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue All content in this area was uploaded by Resul Sinani on Aug 28, 2018 . ... what was dubbed “A word from the staff” they said “The time in which we live and the ... (RTK). he also worked as ... Fekri Qufaj ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Fekri Qufaj und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte zu teilen und die Welt...

  TV LIVE | TV OPOJA

  Ekrani i “Tv Opoja” kërkon t’u ofrojë shikuesve të tij muzikat dhe emisionet më të mira, ku për veç se ata të gjejnë qetësi, tv klan livetv shqiptop channel livetvsh livealbanian tvlajme onlinetv shqip liveshiko tv shqipndeshje livelajmi ifunditshqiptv albtv klan live streamalbtvtop channel live streamklan hd livealb sportkosova sotalbanian tv livetv klan onlinetop channel tv ... Moderatorë: Ikona televizive: FRAUKE LUDOWIG në shoqëri të Resul Sinani-RTK. dhe Fellanza Bajqinovci… Të hyrat nga kjo Gala do të shkojnë për shërim të fëmijëve të sëmurë jashtë Kosovës, dhe për ndihmë reparteve të nevojshme për fëmijë në (QKU) Prishtinë. Skender Rashiti ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Skender Rashiti und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte zu teilen und die...

  Resul Sinani largohet nga Nisma, dikur e la RTK-në për ...

  Resul Sinani largohet nga Nisma, dikur e la RTK-në për këtë parti. 0. Ish-gazetari i RTK’së, Resul Sinani është ndarë nga Partia e Fatmir Limajt. Në shkurt të vitit 2018, Resul Sinani premtonte angazhim të sinqertë në Partia e Fatmir Limajt. Por, shërbimi në NISMA nuk i zgjati më shumë se një vit. Resul Sinani në 5e5 rrëfen arsyen e largimit nga ekrani dhe planet në politikë ... Si erdhi deri te ky vendim, a kishte lot kur u nda nga RTK-ja dhe cilat janë planet e tij në politikë na ka rrëfyer vet Resuli. Mes tjerash ai ka folur edhe për familjen, jetën e tij studentore dhe rastet më interesante gjatë prezantimit të lajmeve ...

  Resul Sinani | Facebook

  Resul Sinani è su Facebook. Iscriviti a Facebook per connetterti con Resul Sinani e altre persone che potresti conoscere. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere una visione... Nazif A Rukolli është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Nazif A Rukolli dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të...

  MYSAFIRI I MENGJESIT Resul Sinani Kaltrina Ajeti 13.07.2015

  Ftesë në 5, Fatma Naçi tregon jetën krah bashkëshortit të saj Elvisit, 4 Nëntor 2019, Pjesa 1 - Duration: 32:42. Top Channel Albania 280,842 views. New Resul Sinani, ka befasuar të gjithë kur dha lajmin se do ta lë televizionin për të hyrë në politikë. Resul Sinani, kishte nisur karrierën e tij në gazetari para shumë vitesh, ndërsa shikuesit tashmë ishin mësuar ta shohin çdo ditë në televizionin publik duke moderuar lajmet e mbrëmjes. Ish Miss Kosova ka zbuluar një mister në trupin e saj. Në emisionin e aktorit Fatmir Spahiu në televizionin publik të Kosovës, RTK, Besa Gashi ka pohuar se disa nga organet e saj i ka në anë të kundërt. “Zemrën, mëlçinë dhe pankreasin i kam në anë të kundërt, mirëpo kjo gjë nuk më pengon […]

  Moderatori i lajmeve në RTK, Resul Sinani, ka lënë ...

  Moderatori i lajmeve në RTK, Resul Sinani, ka lënë televizionin publik për t’iu bashkëngjitur partisë Nisma Socialdemokrate të Fatmir Limajt, Këtë e ka bërë të ditur vetë Sinani, duke treguar se sot do të jetë hera e fundit që prezenton lajmet në RTK. Këtë e ka konfirmuar vetë moderatori, duke thënë se do të lë […] Valon Behrami rikthehet në Itali, befason të gjithë me klubin e... vegza.net-31/10/2019. 0

  RTK BLU – Wikipedia

  RTK Blu ist eine seit 2009 ausgestrahlte Fernsehshow des Senders RTK. Moderatoren der Show sind neben Resul Sinani auch Fëllënza Çitaku und Kaltrina Ajeti. Moderatoren der Show sind neben Resul Sinani auch Fëllënza Çitaku und Kaltrina Ajeti. Arber Zariqi is on Facebook. Join Facebook to connect with Arber Zariqi and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected.

  Resul Sinani për "Presheva Jonë": Spikerët e TV-ve nuk ...

  Presheva Jonë: Sa është vështirë ttë jesh spiker apo të përgatisësh një emicion të drejtpërdrejt para syve të qindra mijëra syve,si “lajmet qendrore”,”programi I mëngjesit”,”RTK blue” etj? Resul SINANI: Të gjitha punët që kanë të bëjnë me opinionin, në këtë rast me teleshikuesin, janë të vështira dhe me ... Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Resul Sinani, së fudmi ka zbuluar përmes disa fotografive në dasmën e tij në vitin 2006 ku i ishte bashkangjitur këndimit bashkë më kryetarin e AAK’së Ramush Haradinaj, raporton Korrespodenti.

  Resul Sinani: NISMA ishte tren i gabuar për mua - Periskopi

  Ish-gazetari i RTK-së, Resul Sinani, të shtunën ka zyrtarizuar daljen nga partia e Fatmir Limajt, Nisma. Sot ka shkruar më gjatë se pse ka vendosur të largohet nga kjo parti politike. Ka thënë se ishte në trenin e gabuar dhe se gjërat nuk shkonin ashtu siç ishte planifikuar. Madje ish-gazetari thotë se ky vendim nuk … KMDLNj përmes një letre të hapur drejtuar të parit të Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka shprehur shqetësimin lidhur me gjendjen e varrezave në kryeqytet. Ky këshill ka vlerësuear gjendjen e varrezave k…

  Resul Sinani largohet nga Nisma, dikur e la RTK-në për ...

  Ish-gazetari i RTK’së, Resul Sinani është ndarë nga Partia e Fatmir Limajt. Në shkurt të vitit 2018, Resul Sinani premtonte angazhim të sinqertë në Partia e Fatmir Limajt. Por, shërbimi në NISMA nuk i zgjati më shumë se një vit. Ai sot është shkurorëzuar nga partia që është pjesë e Qeverisë së Kosovës me katër ministri. Prezantuesi i njohur i lajmeve në televizion publik Resul Sinani po i bashkohet NISMA’s Socialdemokrate të Fatmir Limajt. Burime të Gazetës Express kanë njoftuar se brenda pak ditësh njëra prej fyt… Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, i cilëson politike aktakuzat ndaj drejtorëve. Ndërkaq, opozita kërkon shkarkimin e tyre Kronika nga RTK

  Resul Sinani-Biografia - Info zur Person mit Bilder, News ...

  129 Ergebnisse zu Resul Sinani-Biografia: AAK, Kosovës, kostenlose Person-Info bei Personsuche Yasni.de, alle Infos zum Namen im Resul Sinani ne telash ne nje emision ne RTV21 hahah (VIDEO) Gruaja e martuar me 5 burra të cilët janë vëllezër (Foto) Rajo Verma është një 21-vjeçare indiane e cila ka 5 bashkëshortë, të cilët janë vëllezër me njëri-tjetrin.

  -: Resul Sinani ne telash ne nje emision ne RTV21 hahah ...

  2013 (200) March (71) Obama me truproje jashtetokesore! (Video) Egjeli epizoda 13 (video) Resul Sinani ne telash ne nje emision ne RTV21 hah... Gruaja e martuar me 5 burra të cilët janë vëllezër... Në Kinemanë verore të Lumbardhit në Prizren u mbajt edicioni i 21 i festivalit "Zambaku i Prizrenit", i cili në qytetin e bukur të Prizrenit mblodhi qindra adhurues të muzikës së vjetër qytetare. Ky festival i tëri ishte 'live', me ç'rast u interpretuan 14 këngët konkurrente, të cilat u transmetuan drejtpërdrejt në RTK.

  Moderatoret e lajmeve RTK KTV KLAN e RTV21 rreth leximit ...

  www.besfort.tv Moderatoret e lajmeve RTK KTV KLAN e RTV21 Resul Sinani Aurora Susuri rreth leximit te lajmeve dhe rreth Prompterit ku i lexojne ne relax me Labin ne rTV21 BESFORT VIDEO M1 Spread the love Kur integrohesh në parti është më mirë të shkohet në parti më të vogla sepse aty të jepet hapësira më e madhe, thotë në intervistë ish gazetari, moderatori dhe redaktori i lajmeve Resul Sinani, tanimë anëtar i “Nismës Social- demokrate”. Ai theksoi se dalja e tij nga...

  Resul Sinani - Info zur Person mit Bilder, News & Links ...

  Resul Sinanis berufliches Profil anzeigen LinkedIn ist das weltweit größte berufliche Netzwerk, das Fach- und Führungskräften wie Resul Sinani dabei hilft, interne Kontakte zu finden, die mit empfohlenen Kandidaten, Branchenexperten und potenziellen Geschäftspartnern verbunden sind. Fekri Qufaj è su Facebook. Iscriviti a Facebook per connetterti con Fekri Qufaj e altre persone che potresti conoscere. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere una visione...

  Moderatori Resul Sinani lë RTK-në, i bashkohet NISMA-s së ...

  Tjetër njeri i medias në Kosovë i është bashkuar politikës. Fjala është për moderatorin e lajmeve Resul Sinani, i cili ka lënë televizionin publik RTK-në, për t’iu bashkëngjitur partisë së Fatmir Limajt, Nisma Socialdemokrate. Ai, përmes një postimi në Facebook, ka treguar pse lë televizionin për politikën, ndërsa tregon se do vazhdon të jetë i … PDF | PhD. Resul Sinani - Summary of PhD Thesis - “THE ROLE OF TELEVISION ON NATIONAL SOCIO-CULTURAL COMMUNICATIONS” | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate  Resul Sinani is on Facebook. Join Facebook to connect with Resul Sinani and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Ekrani i “Tv Opoja” kërkon t’u ofrojë shikuesve të tij muzikat dhe emisionet më të mira, ku për veç se ata të gjejnë qetësi, tv klan livetv shqiptop channel livetvsh livealbanian tvlajme onlinetv shqip liveshiko tv shqipndeshje livelajmi ifunditshqiptv albtv klan live streamalbtvtop channel live streamklan hd livealb sportkosova sotalbanian tv livetv klan onlinetop channel tv . Ftesë në 5, Fatma Naçi tregon jetën krah bashkëshortit të saj Elvisit, 4 Nëntor 2019, Pjesa 1 - Duration: 32:42. Top Channel Albania 280,842 views. New Ish-gazetari i RTK’së, Resul Sinani është ndarë nga Partia e Fatmir Limajt. Në shkurt të vitit 2018, Resul Sinani premtonte angazhim të sinqertë në Partia e Fatmir Limajt. Por, shërbimi në NISMA nuk i zgjati më shumë se një vit. Ai sot është shkurorëzuar nga partia që është pjesë e Qeverisë së Kosovës me katër ministri. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Resul Sinani largohet nga Nisma, dikur e la RTK-në për këtë parti. 0. Ish-gazetari i RTK’së, Resul Sinani është ndarë nga Partia e Fatmir Limajt. Në shkurt të vitit 2018, Resul Sinani premtonte angazhim të sinqertë në Partia e Fatmir Limajt. Por, shërbimi në NISMA nuk i zgjati më shumë se një vit. Resul Sinani i cilëve viteve të fundit është angazhuar edhe në politikë, fillimisht si anëtar i Nismës, e në zgjedhjet e fundit si kandidat për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka vendosur që përfundimisht të largohet nga politika. Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ku […] Tjetër njeri i medias në Kosovë i është bashkuar politikës. Fjala është për moderatorin e lajmeve Resul Sinani, i cili ka lënë televizionin publik RTK-në, për t’iu bashkëngjitur partisë së Fatmir Limajt, Nisma Socialdemokrate. Ai, përmes një postimi në Facebook, ka treguar pse lë televizionin për politikën, ndërsa tregon se do vazhdon të jetë i … Resul Sinani për "Opoja.Net-in" . dhe je pasqyrë e të nje shteti.” thotë për portalin tonë informative "Opoja.Net” spikeri ynë i njohur i RTK z.Resul Sinani, sugari i këtij televizioni dhe simpatik i cili kur mungon në lajme ai dhe Mustafë Mucaj, duket sikur s pat lajme në RTK ose nuk pat rrymë në Kosovë. . Ish-gazetari i RTK-së, Resul Sinani, të shtunën ka zyrtarizuar daljen nga partia e Fatmir Limajt, Nisma. Sot ka shkruar më gjatë se pse ka vendosur të largohet nga kjo parti politike. Ka thënë se ishte në trenin e gabuar dhe se gjërat nuk shkonin ashtu siç ishte planifikuar. Madje ish-gazetari thotë se ky vendim nuk … Resul Sinani i cilëve viteve të fundit është angazhuar edhe në politikë, fillimisht si anëtar i Nismës, e në zgjedhjet e fundit si kandidat për deputet nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka vendosur që përfundimisht të largohet nga politika njofton Televizioni Opoja. Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një statusi në rrjetin … Peru state college football.

  314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344